+420 732 708 831
Instalace Novotný
Instalatér non-stop

  info@instalacenovotny.cz
  +420 732 708 831

  Výjezdní místa
Praha 2, Neklanova
Praha 3, Korunní
Praha 9, Chmelířova
Praha 10, Černokostelecká
Říčany, Černokostelecká
Vyžlovka, Pražská
Praha 7-Holešovice, Milady Horákové
Praha Čestlice, Obchodní
Praha 5-Smíchov, Plzeňská

Proč instalace Novotný?
  • Naši instalatéři provádějí veškeré instalatérské služby rychle a za rozumnou cenu. - Objednejte si nás a náš instalatér přijede ve vámi určený čas.
  • Nemusíte se zabývat nakupováním součástek či jiného materiálu, náš instalatér se s vámi poradí a pro materiál zajede do instalatérského velkoobchodu a potřený materiál zakoupí.
  • Náš instalatér vám při rozsáhlejší rekonstrukci zdarma poradí.
  • Díky rozmístění našich výjezdových míst, jezdí ke klientům náš instalatér po Praze zdarma.

Volejte instalatéři Nonstop: 732708831

Čištění odpadů a kanalizace Praha a Středočeský kraj
Instalace Novotný

Máte problémy s kanalizací či odpadem a nevíte si rady jak tento problém trvale vyřešit?

Rádi vám s vaší kanalizací poradíme:

  • Nabízíme kompletní řešení v oboru čištění domovních odpadů, čištění venkovních a domovních kanalizací.
  • Provádíme montáže a opravy zborcené či nefunkční kanalizace a domovních odpadů
  • Jsme vybaveni výkonnou moderní technikou, která s pomocí našich pracovníků vám pomůže vyřešit veškeré vaše problémy trvale a vy můžete být v klidu a dělat si při tom svoji práci.
čištění kanalizace chemickými prostředky

Čištění kanalizace motorovou frézou (mechanické)

Motorová fréza se používá při čištění domovních rozvodů vedených od wc, umyvadel, vany, domovních a venkovních vpustí, kanalizačních stoupaček.

Na čištění motorovou frézou používáme speciální péra o různé velikosti, na která se nasazují koncovky dle nutnosti použití (frézovací pro zvýšení odtoku, vyprošťovací pro vytažení předmětů, vrtací pro ucpanou kanalizaci). Spirálové péro se dá prodloužit na potřebnou velikost a je poháněné motorem.

Čištění kanalizace tlakovou vodou

Čištění kanalizace tlakovou vodou

Tlakový vůz se používá při problémech s ucpanou ležatou kanalizací větších průměrů a délky trativodu, vhodné pro čištění dešťových svodů, lapolů, bytové či domovní kanalizace.

Jedná se o vysokotlaké čerpadlo poháněné motorem, nádrž na vodu o objemu 2 m3 a naviják s 65m dlouhou kanalizační hadicí s různými koncovkami a nástrojemi pro vyčištění kanalizace. Stroj je napevno namontován do dodávky a připraven kdykoliv k použití a vyčištění jakékoliv kanalizace.

Preventivní čištění chemickými prostředky

Chemické přípravky pro čištění odpadů (odtoku, výlevek dřezů…) se používají pouze preventivně a měli bychom se jich vyvarovat používáním sítka, které zachytí hrubé částice. V případě úplného ucpání odtoku raději zvolte mechanické čištění. Při opakovaném lití těchto chemických prostředků by mohlo dojít k trvalému znepůchodnění vašeho odpadu. V případě že do vašeho odpadu nasypete hydroxid sodný a zalejete vařící vodou, může dojít k usazení prostředku v odpadu a následnému ztvrdnutí, v tomto případě už nemusí pomoci ani motorová fréza

Sdílejte
Share On Twitter
Share On Linkdin
Contact us