+420 732 708 831
Instalace Novotný
Instalatér non-stop

  info@instalacenovotny.cz
  +420 732 708 831

  Výjezdní místa
Praha 2, Neklanova
Praha 3, Korunní
Praha 9, Chmelířova
Praha 10, Černokostelecká
Říčany, Černokostelecká
Vyžlovka, Pražská
Praha 7-Holešovice, Milady Horákové
Praha Čestlice, Obchodní
Praha 5-Smíchov, Plzeňská

Proč instalace Novotný?
  • Naši instalatéři provádějí veškeré instalatérské služby rychle a za rozumnou cenu. - Objednejte si nás a náš instalatér přijede ve vámi určený čas.
  • Nemusíte se zabývat nakupováním součástek či jiného materiálu, náš instalatér se s vámi poradí a pro materiál zajede do instalatérského velkoobchodu a potřený materiál zakoupí.
  • Náš instalatér vám při rozsáhlejší rekonstrukci zdarma poradí.
  • Díky rozmístění našich výjezdových míst, jezdí ke klientům náš instalatér po Praze zdarma.

Volejte instalatéři Nonstop: 732708831

Teplovodní podlahové vytápění Praha a Středočeský kraj

Instalace Novotný

Nabízíme montáže podlahového vytápění v rodinných i bytových domech, sportovních i průmyslových halách. Nejčastěji pracujeme s materiály od firmy Rehau.

Vývod podlahového topení
Základ podlahového vytápění je systémová deska několika způsobů (s izolací, bez izolace). Nejmenší konstrukční výška, od které je možné pokládat teplovodní podlahové vytápění je cca 6,2 cm s použitím systémové desky bez izolace. Z toho vyplývá, že pokud není pro položení teplovodního podlahového vytápění s izolací dostatečná hloubka pro pokládku, je možno použít systémové desky bez izolace. Má to však nevýhodu v tom, že pokud je pod vytápěnou místností chladno, je potřeba počítat s nějakými tepelnými ztrátami.

Pokládka podlahového vytápění

Při pokládce podlahového vytápění je potřeba myslet na to, že se při změnách teploty bude podloží roztahovat. Proto se používají dilatační pásky, které tuto dilataci podporují.

Teplovodní podlahové vytápění by nefungovalo, kdyby neobsahovalo regulační prvky pro správnou funkčnost podlahového topení.

Sdílejte
Share On Twitter
Share On Linkdin
Contact us